wzp-do-posta

Happiness Mode, czyli kontynuacja Wszystko Za Podróż

By on September 19, 2016

Drodzy odwiedzający! 🙂 Niezmiernie nam miło, że wciąż tak licznie odwiedzacie naszego bloga. Od ostatniego posta na tej stronie minęło już kilka dobrych miesięcy. W tym czasie zaszło u nas wiele zmian. Okazało się, że noworoczne życzenia zaczęły się spełniać szybciej niż przypuszczalismy. Wróciliśmy w lutym do Polski z nową wizją, nowymi planami i zaczęliśmy skrupulatnie wypełniać naszą wizję. W marcu powstało Happiness Mode, nasz własny twór, który oprócz podróży łączy również filmy i fotografię. Pomału czynimy z tego sposób na dalsze życie 🙂 Nie spodziewaliśmy się, że marzenia można tak szybko wpleść w rzeczywistość. Wszystko wywróciło się znów o 180°.  I dobrze nam z tym! 🙂

Pomimo że nie dodajemy już postów na Wszystko Za Podróż, absolutnie nie zamierzamy zamykać strony. Od tego przecież wszystko się zaczęło. Cały proces zmian jaki do tej pory przeszliśmy. To dzięki tym podróżniczym zapiskom poznaliśmy tych wszystkich wspaniałych ludzi i tak wiele pozytywnych rzeczy wydarzyło sie w naszym życiu. Obserwując ruch na stronie wciąż widzimy, że z chęcią czytacie porady jakie zgromadziliśmy przez 8 miesięcy włóczęgi po świecie. Bardzo nam z tego powodu miło! 🙂 Nie obawiajcie się więc, strona dalej będzie funkcjonować i dalej będziemy na nią zaglądać. Sami wydrukowaliśmy wszystkie posty jakiś czas temu i zaczęliśmy tworzyć kronikę z podróży, która kiedyś będzie świetną pamiątką. Jak tylko będzie gotowa to na pewno pochwalimy się efektami.

Tymczasem prężnie działamy na stronie Happiness Mode i w mediach społecznościowych. Tam również pojawiają sie posty związane z tematyką podróżniczą, doświadczeniami z podróży dookoła świata (także tymi które nie były dotąd nigdzie wcześniej publikowane) i motywacyjną.

Pewnie część z Was już jakiś czas temu zauważyła zmiany związane z nazwą naszego Facebooka czy Instagrama – kto jednak jeszcze nas nie odwiedził zapraszamy na nową stronę!

 

Posted in: Plany, Podsumowania

ARCHWIUM

Translate »